Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik
Wąbiewo 26
64-061 Kamieniec
NIP: 995-006-99-04

 

Właściciel:
Przemysław Olejnik
e-mail: przemyslaw.olejnik@phpolejnik.pl

Natalia Olejnik
e-mail: natalia.olejnik@phpolejnik.pl

 

Biuro:

Tel. + 48 61 443 26 31


 

Weronika Olejnik

tel. +48 663 602 710

e-mail: weronika.olejnik@phpolejnik.pl


DZIAŁ HANDLOWY


Zakup/Utylizacja
Tomasz Sibilak
tel. +48 601 240 630
e-mail: tomasz.sibilak@phpolejnik.pl

 

Sprzedaż
Marta Turadek
tel. 786 240 415

e-mail: export@phpolejnik.pl


Obsługa Firm

Dawid Szorsz
tel.+48 691 224 607
e-mail: dawid.szorsz@phpolejnik.pl

 

Magazyn
Monika Dybiona
tel. +48 531 669 074
Radosław Flis
tel. +48 534 296 704


Przedstawiciel Handlowy


Anna Genstwa
tel. +48 783 856 265
e-mail: anna.genstwa@phpolejnik.pl

 

Michał Bartkowiak
tel. +48 533 202 164
e-mail: michal.bartkowiak@phpolejnik.pl

 

Andrzej Ślozowski

tel. +48 606 793 902

e-mail: andrzej.slozowski@phpolejnik.pl

 

BIURO


Biuro Obsługi Klienta/Waga:
tel. +48 531 249 552
e-mail: waga@phpolejnik.pl

 

Główna Księgowa
Agata Stermula
tel. +48 530 849 224
e-mail: ksiegowosc@phpolejnik.pl

 

Maria Kubiak - KPO/DPR i DPO/ Faktury Sprzedaży/Utylizacji:
e-mail: maria.kubiak@phpolejnik.pl


Sylwia Tonder

Płatności/Rozliczenia/Rozrachunki

e-mail: sylwia.tonder@phpolejnik.pl

tel. +48 530 857 359

 

Monika Fórmaniak -Faktury zakupu/ dokumenty kosztowe

tel. + 48 530 907 767

e-mail: monika.formaniak@phpolejnik.pl 

 

Specjalista ds.kadr i płac:
Urszula Beszterda
e-mail: kadry@phpolejnik.pl

 

 

 

 

 

 

 

 


Pokaż Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik na większej mapie

 

 

Mogą się Państwo z nami skontaktować także za pomocą poniższego formularza.